Chopi Puan

Chopi ile her kahve satın alışınızda Chopi Chip Puan kazanmaya hazır mısnız?

Her ay ne kadar kahve tüketiyorsunuz? 
Peki tükettiğiniz kahveler size lezzet ve keyif dışında sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz para puanlar kazandırsa ve biriken puanlar ile kahvenizi ÜCRETSİZ alabilseniz nasıl olurdu?
Chopi olarak evde, ofiste, kampta, yolculukta dilediğiniz her yerde lezzetli kahve için, içerken de sizlere kazandırmak için hazırladığımız Chopi Chip Puanlar ile tanışmaya hazır olun. Siz kahve aldıkça size para puanlar kazandıracak.

Kahve alırken kazanma fırsatı

Kahve satın alırken sadece para harcamasanız da harcarken kazansanız nasıl olurdu? Chopi’nin lezzetli çekirdeklerinden içeceğiniz her fincan kahvede Chopi Chip Puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanları da yine sevdiğiniz Chopi kahvesini satın alırken kullanabileceksiniz 🙂

Ödenen her 1 TL 1 PUAN

Kahvenin 40 yıl hatırı varsa, o hatır aramızda çoğalsın diye sizlere Chopi Chip Puanlar kazanacağınız ve BEDAVA kahveler alabileceğiniz puan sistemimizi hazırladık. Her gün Chopi’ye giriş yap kazan, hikayende Chopi ile poz ver kazan, arkadaşınla paylaş kazan… Kısaca Chopili ol hep KAZAN

Pratik Filtre Kahveler

Her 1 TL 1 PUAN 5'li paketler

Paket Filtre Kahveler

Her 1 TL 1 PUAN 250 gram paketler

Ekipmanlar

Her 1 TL 1 PUAN Demleme ekipmanları

Chopi Chip Puan, kahve severlere alırken kazanabilecekleri, kazandıkça ÜCRETSİZ kahve alabilecekleri bir puanlama sistemidir. 

Evet Chopi puan kazanabilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Üye olurken de puan kazanacağınızı unutmayın 🙂

Hayır Chopi Chip Puanlar, ne yıl sonunda ne de belirli sürelerde silinmiyor. Kazandığınız her puan, siz kullanana kadar kalacaktır.

Üye olduktan sonra puanlarım bölümünde yapacağınız her adımda kazanacağınız puanları açıkladık. Her siparişinizde harcadığınız her 1 TL için 1 Chopi Chip Puan kazanacaksınız. Üye olduğunuzda, üye girişi yaptığınızda, doğum gününüzde, gelen siparişiniz ile hikaye paylaştığınızda vs. her adımda kazanacaksınız.

Kazandığınız puanlar yeterli seviyeye geldiğinde dilediğiniz kahveyi Chopi Chip Puanlarınız ile ÜCRETSİZ satın alabilirsiniz.

Hayır, sadece chopi.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde Chopi Chip Puan kazanabilirsiniz.

Instagram sayfanızda Chopi ile ilgili paylaşım yaparak, Chopi Chip Puan kazanabilirsiniz.