Hakkımızda

Hakkımızda

Her şey iyi kahve içme isteği ile başkadı

Oğuzhan PEHLİVAN / Kurucu

   Bursa’da 2021 yılında kurulan Chopi, isteyen herkesin iyi kahveye dilediği her an ulaşabilmesi için hayata geçti. Chopi için onlarca kahve çekirdeğinin denedik. En lezzetlisi ve uygun olanını sizler için bulduk. Şimdi artık sıra Chopi ile anın tadını çıkarmaya geldi. 

   İyi kahveye ulaşmak ve onu istediğimiz her an ekipmansız şekilde içebilme isteği bizi Chopi’nin doğuşuna kadar getirdi. Kahve içmeyi çok seviyor ama suda karıştırıp kaybolan 3’ü 1 arada gibi instant / hazır kahveleri lezzetli bulmuyorsanız, filtre kahve olmazsa olmazınızsa, sizler için Türkiye’nin en lezzetli pratik filtre kahvelerini hazırlıyoruz. 

Tazelik ve lezzet önceliğimiz

Neden mi?

   Chopi olarak işimizi kolaylaştırmak için bir günde fabrikasyon şeklinde 1000’lerce kahveyi paketleyip, ambalajlayarak hava ile temasını kesebilirdik. Ama o zaman kahvenin paketini ilk açtığınızda, kahvenin o buram buram aromatik kokuları odanızı doldurmazdı. 

   Chopi olarak evde, ofiste, kampta, yolculukta dilediğiniz her yerde iyi, lezzetli ve en önemlisi taze kahveyi keyifle için diye, özenle kavrulan kahve çekirdeklerimizi siz sipariş verdikten sonra öğütüyor tekli paketler ile ambalajlıyoruz. Bu da pratik filtre kahve konusunda size her yerde lezzetli kahve içmenize imkan sunuyor.

Ücretsiz kargo

90 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde ürünlerinizi en geç 2 gün içerisinde taze şekilde ÜCRETSİZ olarak kargoluyoruz.

Güvenli alışveriş

3D kart koruması ve SSL sertifikası ile Chopi'den yapacağınız tüm alışverişlerinizde kartlarınız güvence altında oluyor.

7/24 iletişim / destek

Chopi ile ilgili merak ettiklerinizi, destek taleplerinizi ve görüşlerinizi [email protected]'den 7/24 yazabilirsiniz.