Sıkça sorulan sorular

Sıkça sorulan sorular

Chopi, kahve sever kişiler tarafından Bursa’da, herkesin iyi kahveyi  her an her yerde içebilmesi fikri ile doğan yeni nesil bir kahve markasıdır.

   French press, v60, chemex vb kahve demleme ekipmanları olmadan, kahve severlerin pratik şekilde filtre kahve içebilmelerine imkan sunan, bardakta demlenen bir tekniktir. Tek içimlik ambalajlarda bardağa takılan filtre aparatı içerisinde kahve ile birlikte gelen ve üzerine yavaşça sıcak su dökülerek hazırlanan filtre kahvedir.    

Canınız filtre kahve çektiğinde dilediğiniz her yerde sıcak su ile 2 dk da demlenen pratik filtre kahve, kahve alışkanlıklarınızı değiştirecek. Marketten çok ucuza aldığınız instant/hazır kahveler gibi sağlıksız olmayan pratik filtre kahve, tüm hijyen kuralları dikkate alınarak size özel paketleniyor. 

   Siparişinize göre kargonuz 1-3 gün içerisinde kargoya verilir. Kahveleriniz kargoya verilmeden 1 saat önce öğütülerek paketlenir ve en taze halleri ile size gönderilir.

Ambalajlı ürünler dışında olanlar haricinde kalan tüm atıştırmalıklar Bursalı ev hanımları tarafından siz sipariş verdikten sonra yapılıyor. Chopi’de hiçbir zaman bayat cookie yiyemezsiniz. Çünkü kenarda bekleyen kurabiyemiz asla olmaz. Siparişiniz sizin talebinizden sonra hijyenik şekilde taze taze yapılarak gönderilir. 

   Sizin için hazırlanan kurabiye vb. ürünlerde iade imkanı bulunmuyor.

   Paketi açılmamış kahve ve yan ürünler ise 5 iş günü içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.